-->

Çfarë pi Megan Fox çdo ditë për të pasur linja kaq elegante?

Çfarë pi Megan Fox çdo ditë për të pasur linja kaq elegante? - Revista Lady Albania

Mgan Fox njihet për linjat e saj perfekte dhe ajo ka një peshë rreth 50 kilogramë.

Pavarësisht se aktorja e famshme nuk mban ndonjë dietë të veçantë, ajo ka një sekret, i cili e ndihmon atë të jetë në këtë formë: çdo mëngjes Megan pi një gotë ujë me dy lugë uthull molle. Sipas Megan pikërisht kjo rutinë e ndihmon atë të ketë metabolizëm më të mirë dhe i heq dëshirën për ëmbëlsira.

Por dietologët nuk e rekomandojnë këtë pije për pesonat të cilët vujanë nga sëmundje të mëlçisë apo gastritit.


* Përmbajtja me karakter mjekësor apo shëndetësor, ka për qëllim vetëm informimin e audiencës dhe nuk zëvendëson konsulencën reale me mjekun apo specialistin përkatës të fushës.Për më tepër lexoni Termat tona të përdorimit.
Lamarket.al Right Banner 1 - Cante florale - Prill 2017
Lamarket.al Right Banner 2 - Pjaster profesionale me avull Gemei - Prill 2017

Çfarë ndodhi në eventin më "Italian Style" të kryeqytetit?

Tashmë qe është sezoni i verës të gjithë e kanë mendjen veçse te udhëtimet dhe sigurisht ka filluar numërimi mbrapsht i ditëve në kalendar deri sa të afrojnë të shumëpriturat pushime në destinacionet që në duam më shumë...

Shpërndaj
Lamarket.al Right Banner 1 - Cante florale - Prill 2017
Lamarket.al Right Banner 2 - Pjaster profesionale me avull Gemei - Prill 2017
Lexoni gjithashtu