-->

Shëndeti dhe Dietat

7 këshilla si të dobësohesh deri në 7 kilogramë para Vitit të Ri

Nga Viti i Ri na ndajnë më pak se dy muaj, por gjithsesi jemi ende në kohë për të humbur kilogramët e tepërt dhe për të arritur në peshën ideale, në mënyrë që të veshim plot kënaqësi fustanet elegante për mbrëmjet festive të fundvitit...

Shpërndaj

Frutat dhe perimet që duhet të konsumoni më tepër gjatë vjeshtës dhe dimrit

Në çdo stinë të vitit, frutat dhe perimet e stinës ndryshojnë dhe mjekët e dietologët rekomandojnë t’ju jepet prioritet në konsummim pikërisht prodhimeve të stinës, pasi ato përmbajnë vitaminat dhe vlerat ushqyese për të cilat ka nevojë organizmi më tepër në atë periudhë...

Shpërndaj