-->

Të veshurat më bukur në tapetin e kuq të AMA 2016

Të veshurat më bukur në tapetin e kuq të AMA 2016 - Revista Lady Albania
Shiko Galerinë
11 Foto
ARIANA GRANDE
Të veshurat më bukur në tapetin e kuq të AMA 2016 - Revista Lady Albania

ARIANA GRANDE

CHRISSY TEIGEN
Të veshurat më bukur në tapetin e kuq të AMA 2016 - Revista Lady Albania

CHRISSY TEIGEN

CIARA
Të veshurat më bukur në tapetin e kuq të AMA 2016 - Revista Lady Albania

CIARA

GIGI HADID
Të veshurat më bukur në tapetin e kuq të AMA 2016 - Revista Lady Albania

GIGI HADID

HAILEE STEINFELD
Të veshurat më bukur në tapetin e kuq të AMA 2016 - Revista Lady Albania

HAILEE STEINFELD

JENNER MCCARTHY
Të veshurat më bukur në tapetin e kuq të AMA 2016 - Revista Lady Albania

JENNER MCCARTHY

LADY GAGA
Të veshurat më bukur në tapetin e kuq të AMA 2016 - Revista Lady Albania

LADY GAGA

MILLA JOVOVICH
Të veshurat më bukur në tapetin e kuq të AMA 2016 - Revista Lady Albania

MILLA JOVOVICH

NINA DOBREV
Të veshurat më bukur në tapetin e kuq të AMA 2016 - Revista Lady Albania

NINA DOBREV

SELENA GOMEZ
Të veshurat më bukur në tapetin e kuq të AMA 2016 - Revista Lady Albania

SELENA GOMEZ

TEYANA TAYLOR
Të veshurat më bukur në tapetin e kuq të AMA 2016 - Revista Lady Albania

TEYANA TAYLOR

Në këtë artikull po ju sjellim veshjet më të bukura të yjeve që shkëlqyen në tapetin e kuq të çmimeve AMA 2016, të mbajtur ditën e djelë në 20 Nëntor.

Shfletoni galerinë për të parë veshjet më të bukura.

Çfarë ndodhi në eventin më "Italian Style" të kryeqytetit?

Tashmë qe është sezoni i verës të gjithë e kanë mendjen veçse te udhëtimet dhe sigurisht ka filluar numërimi mbrapsht i ditëve në kalendar deri sa të afrojnë të shumëpriturat pushime në destinacionet që në duam më shumë...

Shpërndaj
Lexoni gjithashtu