-->

Syzet me xhama transparente – si u kthyen në një trend këtë verë?

Syzet me xhama transparente – si u kthyen në një trend këtë verë? - Revista Lady Albania

Syzet me xhama transparente janë kthyer në një tendencë të re këtë sezon vere.

Ishin Vipat dhe personazhet e njohur të botës së shoubizit të cilët duke postuar foto në rrjetet e tyre sociale e bënë shumë të kërkuar këtë model syzesh unisex, të cilat mbahen si nga meshkujt ashtu edhe nga femrat.

Ky është një lajm I mirë për të gjitha ata që nuk rrinë dot pa syze ))

Pasi e veçanta e këtyre syzeve është se nuk kanë funskion mbrojte ndaj rrezeve të diellit, por përdoren nga ata që duan të kene një stilt ë veçantë dhe mbahen kryesisht në orët kur nuk ka diell, si në paradite ashtu edhe pasdite, apo edhe në ambjente të brendshme.

Gati për ti bërë tuaja këto syze, ateherë mund ti porosisni vetëm më një klikim ose telefonatë nga dyqani online Lamarket.al dhe produkti ju vjen shumë shpejt në adresën tuaj, kudo që ndodheni në Shqipëri apo Kosovë.

Çfarë ndodhi në eventin më "Italian Style" të kryeqytetit?

Tashmë qe është sezoni i verës të gjithë e kanë mendjen veçse te udhëtimet dhe sigurisht ka filluar numërimi mbrapsht i ditëve në kalendar deri sa të afrojnë të shumëpriturat pushime në destinacionet që në duam më shumë...

Shpërndaj
Lexoni gjithashtu