-->

Si të kombinoni me shumë elegancë një fustan dhe pellush të zi në mbrëmjet e festave të fundvitit?

Si të kombinoni me shumë elegancë një fustan dhe pellush të zi në mbrëmjet e festave të fundvitit? - Revista Lady Albania

Pamela Anderson, pavarësisht se është tashmë në moshën 49 vjeçare, vazhdon të mahnisë me linjat e saj perfekte.

Ajo është shfaqur së fundmi në Paris, ku ra në sy për veshjen e saj shumë elegante me një fustan të zi me punime dantelle, këpucë të zeza stiletto dhe një pellush të zi shumë chic.

Nëse ju pëlqen ky kombinim elegant, do të ishte një ide shumë e bukur për veshjen tuaj në një mbrëmje në këtë prag festash.

Si të kombinoni me shumë elegancë një fustan dhe pellush të zi në mbrëmjet e festave të fundvitit?

Fashion Group Albania - ULJET E VERES 21 Korrik 2017 Lamarket.al Right Banner 1 - Cante florale - Prill 2017
Lamarket.al Right Banner 2 - Pjaster profesionale me avull Gemei - Prill 2017

Çfarë ndodhi në eventin më "Italian Style" të kryeqytetit?

Tashmë qe është sezoni i verës të gjithë e kanë mendjen veçse te udhëtimet dhe sigurisht ka filluar numërimi mbrapsht i ditëve në kalendar deri sa të afrojnë të shumëpriturat pushime në destinacionet që në duam më shumë...

Shpërndaj
Fashion Group Albania - ULJET E VERES 21 Korrik 2017 Lamarket.al Right Banner 1 - Cante florale - Prill 2017
Lamarket.al Right Banner 2 - Pjaster profesionale me avull Gemei - Prill 2017