-->

Gigi Hadid në një fotosesion sensacional krejtësisht nudo

Gigi Hadid në një fotosesion sensacional krejtësisht nudo  - Revista Lady Albania

Gigi Hadid është në kulmin e karrierës së saj si modele dhe ajo sivjet u vlerësua edhe me çmimin “Modelja e vitit” në British Fashion Awards.

Së fundmi ajo ka realizuar një fotosesion shumë sensacional për markën Versace, për fushatën e pranverës ku ka pozuar totalisht nudo, teksa mban në duan një çantë Versace elegante të zezë dhe një palë taka.

Gjithashtu për kët fushatë, Gigi ka realizuar edhe disa foto të tjera shumë sexy, e veshur me një xhaketë të zezë lëkure.

Gigi Hadid në një fotosesion sensacional krejtësisht nudo

Foto të tjera shumë të bukura janë edhe ato me një fustan të shkurtër Versace me ngjyra dhe një palë sandale ngyrë argjendi, ku Gigi duke në formë perfekte.

Gigi Hadid në një fotosesion sensacional krejtësisht nudo

Lamarket.al Right Banner 1 - Cante florale - Prill 2017
Lamarket.al Right Banner 2 - Pjaster profesionale me avull Gemei - Prill 2017

Çfarë ndodhi në eventin më "Italian Style" të kryeqytetit?

Tashmë qe është sezoni i verës të gjithë e kanë mendjen veçse te udhëtimet dhe sigurisht ka filluar numërimi mbrapsht i ditëve në kalendar deri sa të afrojnë të shumëpriturat pushime në destinacionet që në duam më shumë...

Shpërndaj
Lamarket.al Right Banner 1 - Cante florale - Prill 2017
Lamarket.al Right Banner 2 - Pjaster profesionale me avull Gemei - Prill 2017
Lexoni gjithashtu