-->

Armina Mevlani ndërrmer një hap të rëndësishëm në botën e modës

Armina Mevlani  ndërrmer një hap të rëndësishëm në botën e modës - Revista Lady Albania

Armina Mevlani ka bërë të ditur për fansat e saj përmes një postimi në faqen e saj zyrtare në Facebook se së shpejti do të jetë më pranë ndjekësve të saj edhe me një kanal Youtibe.

Pas biznesit dhe blogut, ky është një tjetër hap që ndërrmer 25 vjeçarja Armina, e cila është shumë e suksesshme si blogger. Në postimin e saj Armina shkruan:

“Jam lumtur te ndaj me ju lajmin me te fundit! Duke nisur nga neser , pervec ketij posti te ri qe do te jete online neser,do keni mundesine te ndiqni kanalin tim ne youtube qe e lancoj po neser”

Fashion Group Albania - ULJET E VERES 21 Korrik 2017 Lamarket.al Right Banner 1 - Cante florale - Prill 2017
Lamarket.al Right Banner 2 - Pjaster profesionale me avull Gemei - Prill 2017

Çfarë ndodhi në eventin më "Italian Style" të kryeqytetit?

Tashmë qe është sezoni i verës të gjithë e kanë mendjen veçse te udhëtimet dhe sigurisht ka filluar numërimi mbrapsht i ditëve në kalendar deri sa të afrojnë të shumëpriturat pushime në destinacionet që në duam më shumë...

Shpërndaj
Fashion Group Albania - ULJET E VERES 21 Korrik 2017 Lamarket.al Right Banner 1 - Cante florale - Prill 2017
Lamarket.al Right Banner 2 - Pjaster profesionale me avull Gemei - Prill 2017