-->

Fundjava Shopping. Si të  bësh blerjet e duhura duke kursyer?Fundjava është në përgjithësi periudha më e përshtatshme për të bërë shopping, duke marrë parasysh kohën e lirë në dispozicion për të vizituar dyqanet dhe për të zgjedhur gjërat e preferuara.

Këtë fundjavë, në datat 4 dhe 5 Dhjetor, ti ke mundësinë të kursesh dhe të rinovosh  garderobën me tendencat më të fundit të modës nga koleksionet e reja të dimrit 2015/16.

Brandet më të njohura ndërkombëtare si : Geox, Mango, Springfield, Parfois, Carpisa, Goldenpoint, Terranova, Prenatal dhe Okaidi, pjesë e Fashion Group Albania, me dyqane në Qendrat Tregtare TEG dhe QTU kanë vendosur të bëjnë Ulje deri në 50% duke jua sjellë edhe më pranë festat e fundvitit.

Merr me vete mikeshat apo të afërmit dhe mos e humb këtë fundjavë të vërtetë shopping-u dhe argëtimi. Bëj gati listën e blerjeve dhe dhuratave të fundvitit dhe merri tani me çmimet dhe ofertat më fantastike!

Fashion Group Fan Page

Lamarket.al Right Banner 1 - Cante florale - Prill 2017
Lamarket.al Right Banner 2 - Pjaster profesionale me avull Gemei - Prill 2017

Çfarë ndodhi në eventin më "Italian Style" të kryeqytetit?

Tashmë qe është sezoni i verës të gjithë e kanë mendjen veçse te udhëtimet dhe sigurisht ka filluar numërimi mbrapsht i ditëve në kalendar deri sa të afrojnë të shumëpriturat pushime në destinacionet që në duam më shumë...

Shpërndaj
Lamarket.al Right Banner 1 - Cante florale - Prill 2017
Lamarket.al Right Banner 2 - Pjaster profesionale me avull Gemei - Prill 2017
Lexoni gjithashtu