-->

Pije dhe Kokteje

Receta për koktejin Coco Chanel

Përzjeijini të gjithë përbërësit në shaker bashkë me akull dhe servireni në një gotë kokteili...

Shpërndaj

Smoothie Mojito me ananas

Ky smoothie është shumë i mirë për lëkurën pasi ananasi përmban sasi të lartë të manganezit, si dhe shumë minerale e vitamina që ndihmojnë në rigjenerimin e qelizave të lëkurës...

Shpërndaj

Kuba akulli me fruta

Ju pëlqen shumë të eksperimentoni me koktejet e ndryshme? Atëherë një ide fantastike për ti shtuar më shumë shije dhe kolorit koktejeve verore...

Shpërndaj