-->

VIP Beauty

Ja si duket Adele pa grim

Adele ëahtë ndër këngëtaret më të dashura për publikun dhe ajo ka korrur një sukses të jashtëzakonshëm me këngët e saj të cilat kthehen të gjitha në hite.

Shpërndaj

Rihanna ndryshon totalisht look, me flokë në stilin Reggae

Rihanna ka vendosur të ndryshojë totalisht modelin e saj të flokëve këtë vjeshtë, duke suprizuar tej mae fansat e saj. Ajo I ka bërë flokët gërsheta të vogla në stilin reggae duke na kujtuar të madhin Bob Marley...

Shpërndaj