-->

Lëkura dhe Trupi

Maskë me papaja anti rrudhë dhe me efekt lifting

Në këtë artikull po ju sjellim një maskë me efekt të lartë antirrudhë dhe lifting të fytyrës, e cila ndikon në rigjenerimin e lëkurës dhe i jëp asak vitalitet dhe shkëlxxim më përbërës shumë të thjeshtë...

Shpërndaj

Si të përdorni çajin jeshil për aknet?

Çaji jeshil njihet për vetitë e tij anti mikrobale dhe anti oksidante dhe përveç përfitimeve që sjellë për shëndetin duke e pirë, ai është shumë efikas edhe për trajtimin e akneve në lëkurë...

Shpërndaj