-->

Buzët e kristalta, trendi më i mahitshëm i vjeshtës në Instagram

Buzët e kristalta, trendi më i mahitshëm i vjeshtës në Instagram - Revista Lady Albania

Një dizajn i ri është bërë shumë trendy kohët e fundit. Bëhet fjalë për buzët e dizajnuara “me kristale” të cilat po bëhen gjithnjë e më popullore nga blogerat në Instagram.

A do ta merrnit guximin ta provonit edhe ju këtë makaizh për buëzt tuaja?

Më poshtë po ju sjellim disa prej këtyre modeleve, vërtetë të mahnitshme.

? Amethyst Geode Lips ? in motion✨ __ Hey everyone!!! Thanks so much to all my lovely new followers on here! I am still shocked at how fast things can blow up on Instagram sometimes! ? if you have been following me for a while, you know that one of my earlier Lip arts was this Amethyst Geode and that I am obsessed with minerals and crystals, so I thought you guys might enjoy seeing some footage that I had recorded of it ? Enjoy! __ @jeffreestarcosmetics Velour Liquid Lipsticks in Im Royalty and Blow Pony #Weirdo #druglord and some random flecks of glitter ✨ __ Music is: First Aid Kit 'Wolf' @MATZINGHA Edit __ #geode #Amethyst #geodelips #Amethystlips #lipart #wollongongmakeupartist #sydneymakeupartist #geology #stones #crystals #gems #healingcrystals #gypsylife #makeupartist #becreative #genevievejauquet #makeupaddict #jeffreestarcosmetics #bohemian#jewels#boho#crystallove #spiritstones #crystallips #gemstonelips #druzy #amethystdruzy #rockyourlips

A video posted by G E N E V I E V E (@genevievejauquet) on

Çfarë ndodhi në eventin më "Italian Style" të kryeqytetit?

Tashmë qe është sezoni i verës të gjithë e kanë mendjen veçse te udhëtimet dhe sigurisht ka filluar numërimi mbrapsht i ditëve në kalendar deri sa të afrojnë të shumëpriturat pushime në destinacionet që në duam më shumë...

Shpërndaj
Lexoni gjithashtu