-->

Kuriozitete

Njihuni me Donald Trump aktor: ai ka luajtuar me dhjetra filma

Donald Trum, kandidati republikan i përzgjedhur së fundmi si president i SHBA, njihet jo vetëm si një politikan dhe biznesmen i suksesshëm, por ai ka debutuar si aktor edhe në shumë filma, ku në shumicën e rasteve ka luajtur rolin e personazhit të vet...

Shpërndaj