Dimension Spa & fizioterapi Right Banner
Si të pregatisni Pesto me avokado?
Si të pregatisni Pesto me avokado?

Avokadoja është një ndër frutat më të shëndetshëm dhe me shumë vlera ushqyese. Nëse jeni adhurues i këtij fruti magjik, atëhërë në këtë artikull po ju sjellim një recetë se si të pregatisni pesto me avocado...

Lexoni gjithashtu
Snack në forma “zemre” me pomodorini dhe rrush
“Anije” me speca, djathë dhe karrota, një snack fantastik që fëmijët tuaj do ta pëlqejnë
Sallatë mesdhetare me spinaq, arra dhe rrush të thatë
Sallatë me jeshillëqe, djathë parmezan, vezë dhe proshutë
Ëmbëlsirë me kos, rrush të thatë, dhe bajame
Ëmbëlsirë e ftohtë me banane dhe kos
4 receta të shijshme dhe të thjeshta për pregatitjen e peshkut në furrë
Fileto pule me spinaq dhe salcë mango
 
 
5 llojet e seksit që duhet ti provojë çdo çift

5 llojet e seksit që duhet ti provojë çdo çift

Seksi është shumë i rëndësishëm në jetën në çift. Dhe që marrëdhëniet tuaja mos të bëhen monotone, sigurisht duhet të keni argëtim dhe të provoni të ekperimentoni në shtrat...

 

DOZA +